İptal ve İade İşlemleri

Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir.

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE , İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yinede üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Bu gibi durumlarda “Müşteri Temsilcimiz”  444 41 47 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.
"İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir...Anlaşmalı kargomuz YURTİÇİ KARGO ile iadenizi bize gönderdiğiniz taktirde daha uygun bir bedel ödeyerek kargonuzu bize gönderebilirsiniz.."

Sipariş iptal işlemleri

Siparişler, aynı iş günü içerisinde saat 16.00'ya kadar iptal edilebilir. İptal işlemi
444 41 47 no'lu telefon veya destek@armine.com.tr adresine isim, soyadı ve sipariş no. bildirilerek yapılabilir.Değişim ve İade işlemleri

Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış etiketi üzerinde ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilir 30 gün içerisinde değişim talep edebilirsiniz. Ürün değişimi yada iadesi yapacağınız ürün için e fatura üzerine talebinizi yazarak  iletişim bilgilerinde yer alan “
Rami kışla caddesi Cicos yolu No:3 Kat:3  Online Armine - Topçular / Eyüp / İSTANBUL” adresine göndermeniz gerekmektedir. Ürün değişimi/iadesi için alınan ürünün hiç giyilmemiş ( prova hariç ) olması gerekmektedir. Site üzerinden alınan ürünlerin satış noktalarında ve mağazalarda değişimi/iadesi yapılmamaktadır. Ürün değişim talebi ile puan oluşturulmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün siparişinde hediye bir ürün var ise birlikte iadesi gerçekleşmesi zorunludur. Oluşturulan puan iade edilememektedir. İade talebi ile tutar eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, kapıda ödeme-havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.
 

Müşteri Memnuniyeti

Yurt İçi 100 TL Üzeri Ücretsiz.

İade ve Değişim

14 Gün içinde 100% iade garantisi

Kapıda Ödeme

100 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Yurtdışına Gönderim

200 TL üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsiz**

Arama X