< < Önceki Sayfaya Dön
Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set
Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set
Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set
Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set
Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set

Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set (ELHICYSET1)

Fiyat : 158,66₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3
26,44₺ 'den başlayan taksitlerle

Elidor Hindistan Cevizi Yağı Şampuan+Krem+Saç Yağı 3'lü Set

Set İçeriği
1 Adet Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Saç Bakım Şampuanı 650ML
1 Adet Elidor Güçlü Saç Uçları için Hindistan Cevizi Yağı Süper Saç Kremi 170ML
1 Adet Elidor Güçlü Saç Uçları için Hindistan Cevizi Saç Yağı 80ML

Kuruyan ve uçları kırılan saçlar için.
Hindistan Cevizi Yağı içerir.
Ağırlaştırmayan formül.
Saçlarına güç ve parlaklık gelsin!
Elidor kalitesi ile kullanın

Hindistan Cevizi Yağı: Hindistan cevizi, yüzyıllardır güzellik için bakım amaçlı kullanılır. Derinlemesine besleyici, nemlendirici ve koruyucu özellikleriyle bilinir.
Kuru ve mat saçlarınıza güç ve parlaklık gelsin!
Saç uçlarını besleyip koruyarak kırılmaları engeller.
Saçın gözle görülür şekilde güçlenir ve doğal parlaklığını geri kazanır.
İçerdiği koku incileri sayesinde saçlarındaki eşsiz koku uzun süre saçlarında kalır.
Elidor kalitesi ile kullanın
Saçların kuruyor ve uçları kırılıyor mu? Kuru ve mat saçlarına güç ve parlaklık gelsin!Eşsiz formülü, saç uçlarını besleyip koruyarak kırılmalarını engeller. Saçın gözle görülür şekilde güçlenir ve doğal parlaklığını geri kazanır. İçerdiği koku incileri sayesinde saçlarındaki eşsiz koku uzun süre saçlarında kalır.Daha iyi sonuç almak için Elidor Güçlü Saç Uçları serisi ürünleri ile birlikte kullanmaya ne dersin?

Hindistan Cevizi Yağı içeren özel formül
Saçlarınızı güçlendirir ve korur
Saçlarınıza parlaklık kazandırır
Doğal parlaklık kazandırır
Elidor kalitesi ile kullanın
Yumuşak ve sağlıklı bir görünüm sağlar
"Saç uçlarini besle ve güçlendir! Kuru ve mat saçlarindan ve uçlarinin kirilmasindan mi şikayetçisin? Kirilma karsiti Elidor Güçlü Saç Uçlari Hindistan Cevizi Yagi serisi ile saçlarina güç ve parlaklik gelsin! Elidor Güçlü Saç Uçlari Hindistan Cevizi Yagi Sampuan essiz formülü ile saç uçlarini besler, kirilmalari engeller ve disaridan gelen hasarlara karsi korur. Saçlarin gözle görülür bir sekilde güçlenir ve dogal parlakligini geri kazanir. Hindistan cevizi, besleyici ve koruyucu özellikleriyle kuru ve mat saçlari nemlendirir. Kirilma karsiti Elidor Güçlü Saç Uçlari Hindistan Cevizi Yagi Sampuan, Hindistan cevizi yagi içeren özel formülü sayesinde saçlarini güçlendirir ve korur, parlaklik kazandirir. Özel içerigi ile saçin uzarken ihtiyaç duydugu nemi saglayan Güçlü Saç Uçlari Hindistan Cevizi Yagi Sampuan, saç uçlarini besler, kirik olusumunu önler ve saçlarinin uzarken bile isiltisini kaybetmemesini saglar. Saçlarin eskisi kadar yumusak degil mi? Dogal parlakliklari ile dikkat çekmiyorlar mi? Cansiz ve hareketsiz mi duruyor? Yipranmis olabilirler. Saçlarini tekrar eski sagligina kavusturmanin birçok yolu var! Saçlarina güç ve parlaklik kazandirmak için onlari sık sık kestir ve daima saçina özel ürünler kullan. Formülünde keratin ve ginseng kökü gibi saçi canlandirici içerikler olan ürünleri tercih edebilirsin. Kuru ve mat saçlarini canlandirmak ve dogal parlaklik vermek için argan, macadamia, badem gibi islenmis yaglari tercih etmelisin. Hafif olduklari için yipranmis saçlari agirlastirmadan veya yaglandirmadan nemlendirirler. Saçlarina yatirim yap ve kirilma karsiti Güçlü Saç Uçlari Hindistan Cevizi Yagi Sampuan’i saç kremiyle birlikte kullan! Bazi kremler o kadar hizli etki eder ki, saçlarinda yalnizca 3 dakika kalmalari yeter. Hindistan Cevizi Yağı içeren özel formül Saçlarınızı güçlendirir ve korur Saçlarınıza parlaklık kazandırır Doğal parlaklık kazandırır Elidor kalitesi ile kullanın Yumuşak ve sağlıklı bir görünüm sağlar