< < Önceki Sayfaya Dön
Hatun İstanbul Topkapı Zifir-i Fatima Mum
Hatun İstanbul Topkapı Zifir-i Fatima Mum

Hatun İstanbul Topkapı Zifir-i Fatima Mum (8681483200204)

Fiyat : 390,00₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3
65,00₺ 'den başlayan taksitlerle

TOPKAPI (Misk / Paçuli / Cattleya Orkidesi)

Osmanlı saraylarına has fevkalade esanslar günümüzde yeniden vücut buluyor.  Topkapı'yı içinize çektiğinizde topraksı ve odunsu misk kokusunun aşinalığına şaşıracaksınız. Paçuli zihninizi berrak tutmanız için size yol gösterirken, güzellik ve bilgeliğin çiçeği Cattleya Orkidesi kokusu sizi büyüleyecek.


TOPKAPI (Misk / Paçuli / Cattleya Orkidesi)

Sarayın eşsiz rayihasını içinize çekin, dev bir imparatorluk bütün ihtişamıyla sizi kutsasın.

Asırlara meydan okuyan Osmanlı'nın en nadide eserlerinden biridir Topkapı Sarayı. Alelade bir saray olmaktan öte, Osmanlı İmparatorluğu'nun hem aklını, hem de yüreğini temsil eder. Hassasiyet, incelik ve zekânın öne çıktığı, gelenek ve göreneklerin en has şekli ile tatbik edildiği bu müstesna yapı, zamanın ahengine dair pek çok alamet barındırır. Nice padişah ve sultan, nice âlim ve sanatkâr bu görkemli sarayın mevcudiyetinde var olmuştur. 

Hatun İstanbul'un Topkapı isimli kokusu da, bu büyük ihtişamdan ilham alınarak yaratıldı. Osmanlı saraylarına has fevkalade esanslar günümüzde yeniden vücut bulsun diye misk, Cattleya Orkidesi ve paçuli bir araya geldi.

Topkapı'yı içinize çektiğinizde topraksı ve odunsu misk kokusunun aşinalığına şaşıracaksınız. Paçuli zihninizi berrak tutmanız için size yol gösterirken, güzellik ve bilgeliğin çiçeği Cattleya Orkidesi esansı sizi büyüleyecek. Topkapı sizi başka bir zamana, başka bir âleme taşıyacak...