< < Önceki Sayfaya Dön
Signal Performance Black 2 Kat Yumuşak Diş Fırçası 1+1
Signal Performance Black 2 Kat Yumuşak Diş Fırçası 1+1
Signal Performance Black 2 Kat Yumuşak Diş Fırçası 1+1

Signal Performance Black 2 Kat Yumuşak Diş Fırçası 1+1 (67629547)

Toplam Stok Adedi : 0


Signal Performance Black 2 Kat Yumuşak Diş Fırçası 1+1

İyi bir ağız bakımı için doğru diş fırçasına ve diş macununa sahip olmak büyük bir fark yaratır. Ağzınıza rahatça uyan ve tüm diş yüzeyine ulaşmanızı sağlayan yumuşak veya orta yumuşak bir diş fırçası tercih edebilirsiniz. Signal diş fırçaları, siz ve aileniz için doğru olanı seçebileceğiniz çeşitli fırça başlığı seçeneklerine sahiptir. Diş çürümesini önlemeye yardımcı olan florürlü bir diş macunu kullanmanız da önemlidir. Tüm Signal diş macunları dişlerinizi korumak için florür içerir.
Signal Performance Black 1+1 Diş Fırçası, yumuşak kıl yapısı ve özel tasarlanmış farklı seviyelerdeki kıl yapısı sayesinde ağızda ulaşılması zor bölgelere ulaşarak etkin temizlik sağlar. Bu yumuşak kıllı diş fırçası, Performance Black çift komponentli ergonomik tasarımı sayesinde rahat ve konforlu bir tutuş sağlar, fırçanın elden kaymasına engel olur. Performance Black uçları yuvarlatılmış ince ve yumuşak kıl yapısı konforlu fırçalamaya yardımcı olurken diş etine nazik davranır. Yumuşak lastik dil temizleyicisi, ferah bir nefes için dilinizi temizler.
Signal önerisi
Diş fırçanızın kılları size yıpranmamış gözükse de 3 ay sonunda etkisi azalır. Bu nedenle diş fırçanızı 3 ayda bir değiştirmenizi, diş ve diş etlerinizin etkili temizliği için Signal Diş Macunu ile günde 2 kere dişlerinizi fırçalamanızı öneririz.
Farklı diş bakımı deneyimleri için Signal’in diğer diş fırçaları ile de tanışın!
Nasıl diş fırçalanır?
Dişlerinizi, küçük ve nazik ileri geri hareketlerle tüm yüzeyini olacak şekilde fırçalamalısınız. Aceleye etmenize hiç gerek yok. Dişlerinizi fırçalamak en az 2 dakika sürmelidir, 3 dakika daha da iyidir. Daha fazla temizlik hissi için Signal ağız bakım suyu ile de temizlemeyi tamamlayabilirsiniz. Sabahları aceleniz olduğunda veya akşamları bitkin hissettiğinizde, rutininizi ihmal etmek kolaydır. Ancak, her gün iyi bir ağız hijyeni uygulaması için çaba gösterirseniz, ilerideki yıllarda daha sağlıklı ve mutlu gülümsemelerin tadını çıkarabilirsiniz