< < Önceki Sayfaya Dön
Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske 21ML
Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske 21ML

Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske 21ML (67653434)

Fiyat : 67,90₺(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 4
11,32₺ 'den başlayan taksitlerle

Simple Kind To Skin Hassas Ciltlere Uygun Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske 21ML

Şehir hayatından etkilenen cildinize Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske ile nazik bir dokunuşta bulunun! Asya güzellik ritüellerinden esinlenen ve doğal liflerden yapılan Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske, yumuşak ve hafif yapısı ile cildinizi ikinci bir cilt gibi sarar ve nemlendirici etkisini hissettirir. Hipoalerjenik, parabensiz, alkolsüz*, parfümsüz ve renklendiricisiz içeriğiyle hassas ciltler için uygun olan kağıt yüz maskesi, bitki özleri ve iyi kalpli nemlendiricilerden oluşan formülü sayesinde nazik bir yüz bakımı yapar. Cildinizi besler, kuruluğu gidermeye yardımcı olur ve nemlendirir.

İngiltere’nin 1 Numarası!
* Yüzünüze hassas bir bakım uygulamak ve nemlendirmek için hipoalerjenik Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske’yi öneriyoruz.
* Yoğun nemlendirici etkisi ile kuru ciltleri besleyen ve hassas ciltler için çözüm sunan Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske’yi kullanmak çok basit! Maskeyi açarak temiz yüzünüze yerleştirin.
* Kağıt maskeyi yüzünüze güzelce oturttuktan sonra 15 dakika bekletin ve nemlendirici etkiyi hissedin.
* Yalnızca hassas ciltler için değil, tüm cilt tipleri için uygun olan Simple Yoğun Nemlendirici Kağıt Maske, ikinci bir cilt gibi yüzünüze oturacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.
* Doğal cilt bakımı ile cilt kuruluğuna çözüm getirmek ve cildinizin nemini korumak artık sizin elinizde! Maskeyi çıkarın, yüzünüzde kalan ürünü nazikçe masaj yaparak uygulayın ve pamuk yardımı ile temizleyin. Durulama gerektirmez. * Simple’ın tüm cilt bakımı ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Hayvansal kaynaklı içerik ve sert kimyasallar içermez. Hipoalerjeniktir.

Disclaimers:
*Etil alkol içermez. ** Neilsen’in Eylül 2017, İngiltere Kadın Yüz Bakım Pazarı raporuna göre. (Copyright © 2017, The Neilsen Company)