FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Beden Bilgi
ST(2)
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/16  Ürün Sayısı:736 

Şal Modelleri

Tesettür giyim tarzını seçen muhafazakâr kadınların başörtüsü olarak kullandığı şal modelleri, kadınların güzelliğine güzellik katıyor. Son yıllarda çok moda olan şal modeli başörtüsü kapalı kadınların çok tercih ettiği bir örtüdür. Püsküllü şal modeli en sevilen tarzdır. Şal modelleri kumaş ve desen farklarına göre belirlenir. Pamuklu kumaş ile üretilen şallar günlük ve spor giyim tarzında kullanılırken ipek şal modelleri klasik giyim ve özel günler için kullanılır. Parlak ve hoş bir görünüme sahip olan ipek şallar ağır ve güzel görünümü ile yüz güzelliğini ortaya çıkartır.

Şal Nasıl Seçilir

Kullanacağınız şal modelini seçerken öncelikle giyim tarzınıza uygun modeli seçmelisiniz. Spor giyinen kadınlar ile klasik giyinen kadınların kullanacağı şal modelleri farklı olacaktır. Şal seçiminde kumaş kalitesi çok önemlidir. Kaliteli kumaş ile üretilen şallar çok daha hoş bir görünüm kazandırır. Seçeceğiniz şalın kıyafetiniz ile uyumu dikkat etmeniz gereken diğer bir konudur. Kıyafetiniz düz renk ise çizgili şalları tercih edebilirsiniz. Veya desenli bir kıyafet üzerine kesinlikle düz renk şal kombin yapmalısınız. Birbiri ile uyumlu olan renkleri seçmenizde de fayda vardır.

Yeni Sezon Şal Modası

Şal modellerinde her yıl yenilenen moda renk ve modeller yeni trendi belirler. Ünlü modacıların kreasyonları ile her yıl o yılın moda renk ve desenleri belirlenir. Giyim tarzınızda uyumlu ve şık bir görünüm elde etmek için yeni sezon moda şal modellerini seçmenizde fayda vardır. Tesettür giyim tarzını seçen kadınlar için şal seçimi ve kullanımı çok önemlidir. Güzel bir kıyafetin üzerine eski model bir şal kullanmak kıyafetin güzelliğini gölgeleyecektir. Bu nedenle hoş bir giyim tarzı yakalamak için yeni sezon moda şal modelleri kullanılmalıdır.