799,90₺ KDV Dahil
999,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
329,90₺ KDV Dahil
399,90₺ KDV Dahil
Toplam 70 / 163 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Tesettür giyim koleksiyonları ile Armine, hazır giyim sektörünün lider markaları arasındadır. Armine tesettür giyimde kaliteli, modern ve şık tasarımları sizlere sunar. Her stilden kadına hitap eden ürünleri ile tesettür etek koleksiyonunda farklı yaş gruplarına uygun seçenekler görebilirsiniz. Piliseli etek seçeneklerinden kalem eteklere, beli lastikli modellerden spor eteklere kadar alt giyim kategorisinde trendlere uygun pek çok alternatifi bulabilirsiniz. Ayrıca gece davetlerine uygun şekilde tasarlanmış tesettür etek modelleri de muhafazakar giyimde çokça tercih edilenler arasındadır. Çeşitli renk seçeneklerinin olduğu evaze ve kloş model uzun etekler de gece şıklığı için en doğru seçimler arasında yer alır.

Stil Sahibi Kadınlara Özel Tesettür Etek Seçenekleri

Güncel trendlere uygun, sezonun popüler renklerinden oluşan tesettür etek kreasyonu her dönem büyük ilgi görür. Tesettür giyime uygun şekilde tasarlanan uzun etek kombinleri ile son moda bir şıklık yakalayabilirsiniz. Armine, tesettür etek koleksiyonundaki tasarımları ile stil sahibi olmak isteyen kadınlar için farklı seçeneklere sahiptir. Modaya uygun çizgileri ve geniş renk skalasına sahip etek modelleri arasından zamansız parçalar bulabilirsiniz. Tesettür giyimi benimseyen kadınlar için alt giyim seçeneklerinin şık olmasına ek olarak tesettüre uygun kesimde olması da gerekir. Armine, tesettüre uygun kalıpları ve kaliteli kumaş tercihleri ile tesettür etek tasarımlarında da dikkat çeken modeller sunar. İş yaşamındaki ciddiyeti tamamlayacak kumaş kalem etek seçeneklerine gündelik kullanımda eğlenceli bir tasarım olan katlı etekler eşlik eder.

En Şık Tesettür Etek Modelleri

Her yaştan kadının tarzına uygun seçeneklerin olduğu tesettür etek modelleri seçenekleri oldukça fazladır. Son yıllarda oldukça dikkat çeken piliseli etekler genellikle tesettür etekli takım seçeneklerinde tercih edilir. Kumaşın özel yöntemlerle katlanmasından ortaya çıkan piliseli kumaş hem abiyelerde hem de spor kombinlerde rahatlıkla kullanılır. Ayrıca Tesettür Triko ,tesettür kaban ilede kombinlenebilir. Tek renkten oluşan sade seçenekler ve desenli seçenekleri sayesinde her zevke uygun tesettür etek modelleri mevcuttur. Zengin model seçenekleri arasından bir diğer en çok tercih edilen model mevlana etek seçeneğidir. Belden aşağıya doğru genişleyen kesimiyle kullanım açısından konfor ve rahatlık sunar.

Mevsimlik Tesettür Etekler

Yaz aylarında tesettür etek kombinleri arasında yaygın olarak daha renkli seçenekler görülür. Vücuda oturmayan kesimleri ve tesettüre uygun tasarım detayları sayesinde kullanıcılara konfor sağlar. Nefes alabilen kumaş yapıları ile de en sıcak yaz günlerinde dahi ferah bir kullanım deneyimi sunar. Yazlık etek modelleri arasında stilinizi öne çıkaran özgün tasarımlarıyla kot etekler de sıklıkla tercih edilir. Kot etek kalıpları modern kesimi ve kalıp çeşitliliği sayesinde hem spor hem de klasik kombinlerde farklı parçalarla rahatlıkla kullanılabilir.

Günlük kombinlerinizde kot etek modellerini rahat bluzlarla sporlaştırabilirken, işlemeli gömlek ve bluz seçenekleri ile de klasik kullanımda kullanabilirsiniz. İş yaşamında yaz mevsimine uygun seçeneklerden bir diğeri ise kalem eteklerdir. Siyah tesettür etek, ofis şıklığı için değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Yine koyu renklerdeki piliseli veya düz bir deri etek de ağır kombinlerde kullanılabilir.

Düğünlere Uygun Şık Tesettür Etek Kombinleri

Şık bir davette, gece şıklığında veya düğünlerde ortama uygun düğünlük uzun etek modelleri mevcuttur. Özel günler için yapılan tesettür etek kombinlerinde ilk önce kumaş seçeneği dikkat çeker. Organze kumaş ile tasarlanmış etek modelleri tesettür giyimde gece şıklığında tercih edilir. Farklı renk alternatiflerini de barındıran bu tesettür etek çeşitleri şık bir davet ayakkabısıyla tamamlanabilir. Deri etek seçenekleri de gece şıklığına uyum sağlayan tesettür etek modelleri arasında yer alır. Düğünlerde siyah, lacivert gibi koyu tonlarının tercih edildiği deri etekler gece şıklığına uyum sağlar. Ayrıca desenli etekler de davete uygun seçilen düz aksesuarlarla tamamlanarak kullanılabilir.9

Tesettür Etek Takım Fiyat Seçenekleri

Etekli tesettür kombin seçenekleri hem gündelik hayata hem de klasik kullanıma uyarlanarak kullanılabilir. 2’li 3’lü takım seçeneklerinin de olduğu uzun eteklerle kombinlenen çanta, kolye, bileklik gibi aksesuarlar şıklığınızı tamamlar. Tesettür etek takımları tek renk şeklinde tercih edebileceğiniz gibi birbirini tamamlayan renklerle de dinamik bir görünüm kazanabilirsiniz. Mevsimlere ve giyilecek ortama göre en uygun renk seçenekleri birbirleriyle tamamlanabilir. Tek renk etek seçeneklerini renkli tesettür üst giyim ile kombinleyebilirsiniz. Desenli eteklerde ise desen içindeki bir renkle uyumlu bluzlar eşleştirilebilir. Piliseli etekli takımlara özel piliseli tunikler kombinin bütünlüğünü sağlayarak şık bir görünüm sunar. Ofis giyiminde tercih edilen tesettür etek takımlarda ise düz renk kalem etekler bir ceket ile tamamlanarak şıklık elde edilebilir.

Uzun etek kombinlerini tamamlayacak aksesuarlar seçilirken kıyafetlerin hangi ortamda giyileceği çok önemlidir. Günlük tesettür giyim tarzlarında daha rahat parçalar tercih edilirken gece şıklığında, o şıklığı tamamlayacak aksesuarlara ağırlık verilir. Katlı piliseli modeller daha küçük çantalar ile kullanıldığında genç ve dinamik bir görünüm elde edilir. Etek kombinleri tesettür genç seçenekleri arasında uçuş uçuş kumaş etekler de yer alır. Bu etekler yine pamuk şallar veya eşarplar ile uyumlu hale getirilebilir. Tercih edilen kombinlere uygun renkteki bir el çantası ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Siz de şık ve klas seçimler için Armine etek koleksiyonunu inceleyebilir, her stile uygun seçeneklerin olduğu tasarımlarla en iyi kombinleri oluşturabilirsiniz.