Teslim İşlemleri

Sipariş ettiğiniz ürünler, online mağaza ekibimiz tarafından dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir, en geç 7 iş gününde siparişinizde belirttiğiniz teslim adresine gönderilmek üzere anlaşmalı kargo firmamız "YURTİÇİ KARGO"ya teslim edilir.
Siparişin tesliminde gecikme yaşamanız halinde 444 41 47 numaralı telefonu arayarak veya destek@armine.com.tr adresine e-posta göndererek “Armine Müşteri Hizmetleri” ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. Alışverişinizde ARMİNE ONLINE MAĞAZAMIZI tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kargo Bilgileri

armine.com online mağazamızdan yapacağınız 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ'dir.

Online mağazamızdan verdiğiniz siparişte ödeme yöntemi olarak "kapıda ödeme" tercih ederseniz, alışverişinizin sepet tutarına "kapıda ödeme hizmet bedeli" olarak ayrıca 9,90 TL ek ücret yansıtılır.

Online mağazamızdan aldığınız ürünleriniz YURTİÇİ KARGO aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Yurtiçi Teslim Süreleri

Online mağazamızdan yaptığınız alışveriş en geç 7 işgünü içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişiniz siparişte belirttiğiniz teslime adresine 1-3 işgünü içinde ulaştırılır.

Yurtdışı Teslim Süreleri

Siparişleriniz DHL EXPRESS aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Paketiniz kargolandığında sistemde kayıtlı olan mail adresinize kargonuzu takip edebileceğiniz bilgiler gönderilir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek tüm sorunlar ve masraflar siparişi verene aittir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmasına karşın, içeriği siparişin verildiği ülkedeki uygulamalara ters düşen ürünlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.