Sipariş İşlemleri 

Sipariş nasıl verilir? 

Her ürünün yanındaki "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir, veya bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Sepetinizdeki "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" düğmesine tıkladıktan sonra satın alma işleminiz başlar.

 

Siparişin faturalandırılması

 

Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.

 

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

 

Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişler hafta içi 24 saat içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edildikten sonra yurtiçi teslimatlarda 2 iş günü içinde ürünleriniz size teslim edilir.

 

Adres Bilgileri

 

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR