Sipariş İşlemleri

Sipariş nasıl verilir?

Her ürünün yanındaki "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir, veya bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Sepetinizdeki "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" düğmesine tıkladıktan sonra satın alma işleminiz başlar.

Siparişin faturalandırılması

Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişler 7 işgünü içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmasına teslim edildikten sonra yurtiçi teslimatlarda 1-4 iş günü , yurtdışı teslimatlarda 1-3 hafta içinde ürünleriniz size teslim edilir.

Türkiye Dışı Siparişler

Dünyanın herhangi bir yerine sipariş verebilirsiniz. Sipariş işlemleri yurtiçi siparişlerinde olduğundan farklı değildir. Kargo ücretleri “ödeme” sayfanızda ürün toplamının altında belirtilerek toplam tutara eklenir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek tüm sorunlar ve masraflar siparişi verene aittir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmasına karşın, içeriği siparişin verildiği ülkedeki uygulamalara ters düşen ürünlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Üyelik işlemleri sırasında bildirdiğiniz adres ile siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adres farklı ise sipariş formunu doldururken bu noktaya dikkat ediniz.